Produkty

Služby

Proč systém Altea

Partneři

O společnosti

Aplikace Kdemamauto.cz

Ke stažení
T-Mobile Partner
SAFE STOP 24 - Systém nočního hlídání
SAFE STOP 24 - Systém nočního hlídání

verze pro tisk

Každý motorista chce mít auto dobře zabezpečené, ale jen málokterý je ochoten dobrý systém zaplatit a potom důsledně používat. Tato realita, policejní projekt STOP 24 a léta zkušeností se zabezpečením, nás inspirovaly k zavedení funkce SAFE STOP 24.

SAFE STOP 24 Vaše vozidlo pohlídá noc co noc jako noční hlídač. Stačí, aby kdokoliv zapnul nebo vypnul zapalování ve sledovanou dobu a systém hned informuje majitele a to buď formou SMS, případně voláním operátora.

Analyzovali jsme na 500 naprosto konkrétních případů krádeží vozidel za posledních 7 let. Naprostá většina z nich se skutečně udála v časech od 22 do 5 hodin. Naši zákazníci si ovšem mohou čas pro noční hlídání upravit dle potřeby. Navíc mají možnost nastavit celodenní hlídání odstaveného vozidla po dobu dovolené apod.

Případů, kdy odcizené vozidlo opustí parkoviště bez nastartování, bylo pouhých 5%. Ty postihuje příbuzná funkce ZMĚNA POLOHY PŘI VYPNUTÉM ZAPALOVÁNÍ.

SAFE STOP 24 lze aplikovat i na nejjednodušší systém EVO 1 a zajistit si tak zprávu o poplachu i reálnou možnost dohledání vozidla za nejnižší cenu na trhu!Žádejte SAFE STOP 24 pro každý produkt ALTEA Evolution line. SAFE STOP 24 chrání Váš vůz.

SAFE STOP 24 je chráněn ochrannou známkou č.: 444496

Podstata policejního projektu spočívá v tom, že majitel automobilu dává touto samolepkou najevo policistům, že mají jeho označenému vozidlu věnovat zvýšenou pozornost v době od 24.00 hod. do 5.00 hod. Řidič, který se svým označeným vozidlem vyjede po 24 hodině, musí tedy počítat i s tím, že vozidlo bude v této době častěji kontrolováno nejen na parkovišti. Podobný projekt byl vyzkoušen ve Velké Británii a podařilo se zde snížit krádeže vozidel téměř o polovinu. Samolepka je k dispozici zdarma ve Středisku prevence kriminality. Podrobnější informace naleznete http://www.mvcr.cz/prevence/zpravy/2000/stop24.html

Zatím co policejní projekt STOP 24 spoléhá na bdělost a iniciativu ochránců zákona, SAFE STOP 24 od spol. ALTEA Czech pracuje automaticky a při splnění technických podmínek informuje majitele pokaždé.